Internetinių puslapių kūrimas

Esame išskirtinė kūrybinių sprendimų studija, orientuota į aukšto lygio internetinių tinklalapių kūrimą. Todėl viską piešiame individualiai, šiuolaikiškai ir unikaliai, kad sukurtas projektas (internetinis puslapis) būtų profesionalus, solidus ir „alsuojantis“ Jūsų įmonės veikla. Mūsų profesionali komanda, garantuotai sudės visą savo patirtį, žinias bei pastangas, kad maksimaliai išnaudotų interneto galimybes, siekiant Jūsų projekto (internetinio puslapio) sėkmės. Jums pateiksime 2-3 skirtingus galimo dizaino variantus, kad galėtumėte pasirinkti stipriausią tinklalapio idėją.
 
40% visų darbų (internetinio puslapio kūrime) sudaro dizaino kūrimas ir programavimas, o likusius 60% darbų - tekstų rašymas, rinkodaros strategijos, e-marketingas, Jūsų įmonės konkurencinio pranašumo kūrimas, kuris Jūsų vartotojams (produkcijos pirkėjams) aiškiai pasakytų, kuo išsiskiria Jūsų įmonė / produkcija, kokią pridėtinę naudą siūlote ir kt. Trumpai kalbant, atliekame visus darbus, kurių reikia, kad Jūsų įmonės internetinis tinklalapis būtų informatyvus, patogus naudotis, atrodytų šiuolaikiškai ir profesionaliai.
NAUDA,  kurią sukursime Jums.
 
1.    Sukursime unikalų, šiuolaikišką ir išskirtinį dizainą.
Sudėsime visas pastangas ir kūrybiškumą, kad Jūsų įmonės internetinio puslapio dizainas būtų profesionalus, šiuolaikiškas ir informatyvus. Sieksime, kad virtualiems lankytojams atnaujintas internetinis puslapis keltų pasitikėjimą ir tinkamai atspindėtų Jūsų įmonės veiklas.
 
2.    Sukursime itin patogią internetinio puslapio navigaciją (struktūrą).
Daug dėmesio skirsime Jūsų atnaujinto internetinio puslapio navigacijai,  kad sukūrus naują puslapį virtualiems lankytojams būtų ypatingai lengva ir patogu naudotis visais menių punktais.
 
3.    Atliksime informacijos dizainą (tinkamai paruošime tekstinę informaciją).
Išgryninsime ir profesionaliai paruošime tekstinę informaciją apie Jūsų įmonę, kad virtualiems lankytojams atnaujintas internetinis puslapis tinkamai perteiktų Jūsų įmonės „svorį“ . Jūsų atnaujinto internetinio puslapio informacija  pateiksime iš rinkodaros pusės, kad tekstai „užkabintų“ kuo daugiau vartotojų.
 
4.     Sukursime profesionalias Jūsų internetinio puslapio vizualizacijas.
Jūsų atnaujintame internet puslapyje sukursime vientisą stilių -  profesionaliai paruošime nuotraukas, simbolius, grafikus, lenteles ir kitą grafinę medžiagą. Tam, kad virtualiems lankytojams Jūsų atnaujintas internetinis puslapis keltų pasitikėjimą, rimtumo bei solidumo jausmą.
 
5.    Išgryninsime internetinio puslapio „E – marketingą“.
Jūsų atnaujintame internetiniame puslapyje tinkamai „išdėliosime“ elektronines užklausas, iškelsime kontaktus, kad virtualus lankytojai būtų skatinami kreiptis į Jūsų įmonę.
 
6.    Pritaikysime technologiškai pažangius sprendimus.
Atliksime visus veiksmus, kad Jūsų atnaujintas internetinis puslapis tvarkingai veiktų per visas naršykles: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari, Opera ir k.t. Sieksime, kad Jūsų atnaujintas internetinis puslapis būtų tinkamai atvaizduojamas per skirtingus įrenginius: kompiuterius, planšetes, telefonus ir k.t.
 
7.    Internetiniame puslapyje sukursime Jūsų įmonės konkurencinį pranašumą.
Atliksime rinkos ir Jūsų įmonės konkurentų tyrimus, kad atnaujintame internetiniame puslapyje sukurtume stiprų Jūsų įmonės konkurencinį pranašumą. Sieksime, kad Jūsų atnaujintas internetinis puslapis virtualiems lankytojams aiškiai perteiktų kuo Jūsų įmonė skiriasi nuo konkurentų ir kokią teikiate išskirtinę naudą.
 
8.    Įdiegsime patogią  Turinio Valdymo Sistemą.
Į Jūsų atnaujintą interneto puslapį  įdiegsime šiuolaikišką ir nesudėtingą TVS (Turinio Valdymo Sistemą), kad kiekvienas Jūsų įmonės darbuotojas greitai ir patogiai galėtų valdyti visą informaciją, kelti naujienas, nuotraukas ir k.t.
 
9.    Įdiegsime internetinio puslapio lankytojų analitikos įrankius.
Įdiegsime analitikos įrankius , kad Jūsų atnaujintame internetiniame puslapyje būtų galima matuoti, kokios naudojamos rinkodaros priemonės duoda didžiausią efektyvumą. Jūsų internet puslapyje įdiegsime lankytojų apskaitos programas, kurių pagalba matysite tikslią Jūsų puslapio lankomumo statistiką.
Mums svarbu tinkamai įgyvendinti Jūsų projektą (internetinį puslapį) ir patenkinti Jūsų lūkesčius, todėl dirbsime greitai, kokybiškai ir užtikrintai, tam, kad taptume ilgalaikiais Jūsų komunikacijų partneriais.

Lauktume žinių ar domintu bendradarbiavimas su mūsų komanda, dėl Jūsų internetinio puslapio kūrimo.

Konferencijos
Verslo augimui

Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Registruotis

X

Registracija

Registracijos forma tituliniame

Registruotiems vartotojams reguliariai siųsime naujienlaiškius su straipsniais rinkodaros tematika bei pakvietimus į organizuojamas konferencijas / seminarus. 
Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Įmonės rekvizitai (pildoma tik tuo atveju, jei esate įmonės atstovas)

Mūsų tikslas - kurti unikalų, iškirtinės vertės turinį, kuris skatintų rinkodaros kultūros augimą. Siekiame, kad rinkodara būtų ne skambus žodis, o svarus įrankis kuriant efektyvias komunikacijas.

Veiklos raktažodžiai
Mūsų
partneriai
Rinkodaros akademija
Pasidalink su draugais!