Internetinių svetainių kūrimas

Esame išskirtinė kūrybinių sprendimų studija, orientuota į aukšto lygio internetinių tinklalapių kūrimą. Todėl viską piešiame individualiai, šiuolaikiškai ir unikaliai, kad sukurtas projektas (internetinė svetainė) būtų profesionalus, solidus ir „alsuojantis“ Jūsų įmonės veikla. Mūsų profesionali komanda, garantuotai sudės visą savo patirtį, žinias bei pastangas, kad maksimaliai išnaudotų interneto galimybes, siekiant Jūsų projekto (internetinės svetainės) sėkmės. Jums pateiksime 2-3 skirtingus galimo dizaino variantus, kad galėtumėte pasirinkti stipriausią tinklalapio idėją.
 
40% visų darbų (internetinės svetainės kūrime) sudaro dizaino kūrimas ir programavimas, o likusius 60% darbų - tekstų rašymas, rinkodaros strategijos, e-marketingas, Jūsų įmonės konkurencinio pranašumo kūrimas, kuris Jūsų vartotojams (produkcijos pirkėjams) aiškiai pasakytų, kuo išsiskiria Jūsų įmonė / produkcija, kokią pridėtinę naudą siūlote ir kt. Trumpai kalbant, atliekame visus darbus, kurių reikia, kad Jūsų įmonės internetinis tinklalapis būtų informatyvus, patogus naudotis, atrodytų šiuolaikiškai ir profesionaliai.
NAUDA,  kurią sukursime Jums.
 
1.    Sukursime unikalų, šiuolaikišką ir išskirtinį dizainą.
Sudėsime visas pastangas ir kūrybiškumą, kad Jūsų įmonės internetinė svetainė dizainas būtų profesionalus, šiuolaikiškas ir informatyvus. Sieksime, kad virtualiems lankytojams atnaujintas internetinis tinklalapis (internetinė svetainė) keltų pasitikėjimą ir tinkamai atspindėtų Jūsų įmonės veiklas.
 
2.    Sukursime itin patogią internetinės svetainės navigaciją (struktūrą).
Daug dėmesio skirsime Jūsų atnaujinamo internetinio tinklalapio (internetinė svetainė) navigacijai,  kad sukūrus naują tinklalapį virtualiems lankytojams būtų ypatingai lengva ir patogu naudotis visais menių (internetinės svetainės kategorijų) punktais.
 
3.    Atliksime informacijos dizainą (tinkamai paruošime tekstinę informaciją).
Išgryninsime ir profesionaliai paruošime tekstinę informaciją apie Jūsų įmonę, kad virtualiems lankytojams atnaujintas internetinis tinklalapis (internetinė svetainė) tinkamai perteiktų Jūsų įmonės „svorį“ . Jūsų atnaujinto internetinio tinklalapio informacija  pateiksime iš rinkodaros pusės, kad tekstai „užkabintų“ kuo daugiau vartotojų.
 
4.     Sukursime profesionalias Jūsų internetinės svetainės vizualizacijas.
Jūsų atnaujintoje  interneto svetainės sukursime vientisą stilių -  profesionaliai paruošime nuotraukas, simbolius, grafikus, lenteles ir kitą grafinę medžiagą. Tam, kad virtualiems lankytojams Jūsų atnaujinta internetinė svetainė keltų pasitikėjimą, rimtumo bei solidumo jausmą.
 
5.    Išgryninsime internetinio tinklalapio „E – marketingą“.
Jūsų atnaujintoje internetinėje svetainėje tinkamai „išdėliosime“ elektronines užklausas, iškelsime kontaktus, kad virtualus lankytojai būtų skatinami kreiptis į Jūsų įmonę.
 
6.    Pritaikysime technologiškai pažangius sprendimus.
Atliksime visus veiksmus, kad Jūsų atnaujinta internetinė svetainė  tvarkingai veiktų per visas naršykles: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari, Opera ir k.t. Sieksime, kad Jūsų atnaujinta internetinė svetainė būtų tinkamai atvaizduojamas per skirtingus įrenginius: kompiuterius, planšetes, telefonus ir k.t.
 
7.    Internetinėje svetainėje sukursime Jūsų įmonės konkurencinį pranašumą.
Atliksime rinkos ir Jūsų įmonės konkurentų tyrimus, kad atnaujintoje internetinėje svetainėje sukurtume stiprų Jūsų įmonės konkurencinį pranašumą. Sieksime, kad Jūsų atnaujinta internetinė svetainė virtualiems lankytojams aiškiai perteiktų kuo Jūsų įmonė skiriasi nuo konkurentų ir kokią teikiate išskirtinę naudą.
 
8.    Įdiegsime patogią  Turinio Valdymo Sistemą.
Į Jūsų atnaujintą interneto svetainę  įdiegsime šiuolaikišką ir nesudėtingą TVS (Turinio Valdymo Sistemą), kad kiekvienas Jūsų įmonės darbuotojas greitai ir patogiai galėtų valdyti visą informaciją, kelti naujienas, nuotraukas ir k.t.
 
9.    Įdiegsime internetinės svetainės lankytojų analitikos įrankius.
Įdiegsime analitikos įrankius , kad Jūsų atnaujintoje internetinėje svetainėje būtų galima matuoti, kokios naudojamos rinkodaros priemonės duoda didžiausią efektyvumą. Jūsų tinklalapyje įdiegsime lankytojų apskaitos programas, kurių pagalba matysite tikslią Jūsų tinklalapio lankomumo statistiką.
Mums svarbu tinkamai įgyvendinti Jūsų projektą (internetinį tinklalapį) ir patenkinti Jūsų lūkesčius, todėl dirbsime greitai, kokybiškai ir užtikrintai, tam, kad taptume ilgalaikiais Jūsų komunikacijų partneriais.

Lauktume žinių ar domintu bendradarbiavimas su mūsų komanda, dėl Jūsų internetinės svetainės kūrimo.

Konferencijos
Verslo augimui

Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Registruotis

X

Registracija

Registracijos forma tituliniame

Registruotiems vartotojams reguliariai siųsime naujienlaiškius su straipsniais rinkodaros tematika bei pakvietimus į organizuojamas konferencijas / seminarus. 
Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Įmonės rekvizitai (pildoma tik tuo atveju, jei esate įmonės atstovas)

Mūsų tikslas - kurti unikalų, iškirtinės vertės turinį, kuris skatintų rinkodaros kultūros augimą. Siekiame, kad rinkodara būtų ne skambus žodis, o svarus įrankis kuriant efektyvias komunikacijas.

Veiklos raktažodžiai
Mūsų
partneriai
Rinkodaros akademija
Pasidalink su draugais!