Marketingo specialistas

Andrius Gricius - efektyvios rinkodaros konsultantas (marketingo specialistas).

Esu profesionalus, veržlus ir ambicingas reklamos žmogus (marketingo specialistas), nuo 2008 metų valdantis reklamos agentūrą „VYSTYMAS GROUP“, kuri specializuojasi skaitmeninėje komunikacijoje (svetainė: www.vystymas.com). Rinkodaros paslaugas teikiu tiek kaip konsultantas (marketingo specialistas), tiek kaip vykdytojas. Praktiškai esu įgyvendinęs daugiau nei 700 skirtingų komunikacijos projektų, sėkmingai dirbdamas su skirtingo dydžio įmonėmis iš pačių įvairiausių veiklos sektorių.

Reikšmingiausios įmonės, su kuriomis teko bendradarbiauti vystant komunikacijos projektus: baldų parduotuvė „Baldų Rojus”, apskaitos sistemų kūrėjas ir tiekėjas „Rivilė”, „LEXUS“ ir „TOYOTA“ automobilių oficialus atstovas Lietuvoje „Mototoja“, stambiausia tarptautinių pervežimų autobusais Baltijos, Europos ir NVS šalyse įmonė „ECOLINES“,  „BEA“ ir „BIZON“ produkcijos didmeninės prekybos atstovas „BIZEA“.

Esu „Rinkodaros Akademijos“ įkūrėjas, straipsnių autorius, seminarų, konferencijų bei įvairių rinkodaros mokymų vedėjas (pranešėjas) bei organizatorius (marketingo specialistas). Pagrindinė veiklos kryptis, kurioje specializuojuosi kaip konsultantas, yra rinkodaros valdymas: auditas, planavimas, vykdymas.

Dažnai pajuokauju: „Jeigu norite visapusiškai perprasti rinkodarą, įkurkite reklamos agentūrą“.

Andrius Gricius - efektyvios rinkodaros konsultantas (marketingo specialistas).

Konferencijos
Verslo augimui

Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Registruotis

X

Registracija

Registracijos forma tituliniame

Registruotiems vartotojams reguliariai siųsime naujienlaiškius su straipsniais rinkodaros tematika bei pakvietimus į organizuojamas konferencijas / seminarus. 
Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Įmonės rekvizitai (pildoma tik tuo atveju, jei esate įmonės atstovas)

Mūsų tikslas - kurti unikalų, iškirtinės vertės turinį, kuris skatintų rinkodaros kultūros augimą. Siekiame, kad rinkodara būtų ne skambus žodis, o svarus įrankis kuriant efektyvias komunikacijas.

Veiklos raktažodžiai
Mūsų
partneriai
Rinkodaros akademija
Pasidalink su draugais!