Rinkodaros planavimas Vilniuje

Atsižvelgdami į individualias Jūsų įmonės savybes, galimybes, tikslus bei išteklius atliekame efektyvios rinkodaros planavimo paslaugas. Efektyvus rinkodaros planas yra itin naudingas visoms įmonėms: didelėms, mažoms, naujoms bei pasiekusioms brandą. Tinkamas rinkodaros planas skatina sisteminį Jūsų įmonės veikimą ir konkurencinį pranašumą.

Atlikdami rinkodaros planavimo paslaugas, ištiriame Jūsų įmonės esamą padėtį, išgryniname tikslus ir galimas veiksmingas srategijas, apskaičiuojame reikiamą biudžetą, vidinius įmonės išteklius bei numatome svarbiausius veiksnius, kurių reikia pasiekti numatytiems tikslams.

Rūpindamiesi Jūsų įmonės rinkodara, atliekame:

Rinkodaros planavimo analizę:
Rinkodaros planavimą pradedame nuo Jūsų įmonės išsamios padėties rinkoje nustatymo. Analizuojame mikro, makro aplinką, kurioje veikiate, tiriame Jūsų įmonės privalumus ir trūkumus.

Rinkodaros planavimą:
Atlikdami rinkodaros planavimą, sukuriame: trumpalaikį, perspektyvinį ir strateginį rinkodaros planą. Pateiktuose ir išgrynintuose rinkodaros planuose aiškiai apibūdiname Jūsų įmonės padėtį, tikslus, strategijas, biudžetus ir kt.

Atlikę rinkodaros planavimą, pateiksime detalią informaciją, kuriomis rinkodaros galimybėmis ir kaip Jūsų įmonė gali geriausiai pasinaudoti. Planavimo metu – išgryninsime pagrindines Jūsų įmonės veiklos kryptis ir konkurencinio pranašumo strategijas.

Rinkodaros planavimo paslaugas teikiame Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Konferencijos
Verslo augimui

Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Registruotis

X

Registracija

Registracijos forma tituliniame

Registruotiems vartotojams reguliariai siųsime naujienlaiškius su straipsniais rinkodaros tematika bei pakvietimus į organizuojamas konferencijas / seminarus. 
Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Įmonės rekvizitai (pildoma tik tuo atveju, jei esate įmonės atstovas)

Mūsų tikslas - kurti unikalų, iškirtinės vertės turinį, kuris skatintų rinkodaros kultūros augimą. Siekiame, kad rinkodara būtų ne skambus žodis, o svarus įrankis kuriant efektyvias komunikacijas.

Veiklos raktažodžiai
Mūsų
partneriai
Rinkodaros akademija
Pasidalink su draugais!