Straipsniai efektyvesnei rinkodarai
2015.10.29

Rinkodaros iššūkis - produktų vienodėjimo eroje.

Šiandien dauguma verslininkų susiduria su produktų vienodėjimo problema. Tampa vis sunkiau išsiskirti: kai viena įmonė sukuria unikalų sprendimą, konkurentai puola tai kopijuoti ir per tam tikrą laiką rinka prisotinama daugybe skirtingų pasiūlymų, kurie iš esmės yra panašūs. Galiausiai vartotojams reikia rinktis iš galybės beveik panašių prekių ar paslaugų ir tai modeliuoja situaciją, kurioje vartotojai įgyja vis daugiau pasirinkimo variantų.

Skaityti daugiau
2015.02.17

Šiandien ženklodara yra rinkodaros pamatas.

Šiandien verslui privalu nuolat galvoti, kaip keistis, inovuoti, ieškoti naujų būdų vertės sukūrimui, galvoti kaip sukurti kuo daugiau reikšmingų barjerų, kuriuos būtų sunku nukopijuoti konkurentams ir kaip išlaikyti įmonės patrauklumą. REIKIA KURTI - SEKĖJUS, kuriems iš principo patiktų visa įmonės vertė, tokiu būdu sukuriamas stiprus konkurencinis pranašumas ir vartotojų lojalumas. Konkurentai gali sukurti geresnį produktą, bet jis nebus įdomus vartotojams, nes neturės kritinės masės sekėjų.

Skaityti daugiau
2014.03.03

Skaitėme šaunų pranešimą LiMA DAY ŠIAULIAI konferencijoje

Data: 2014 m. vasario 28 d.
Vieta: Šiauliai, ŠIAULIŲ ARENA

Andrius Gricius atskleidė naudingo, aktualaus bei vertę kuriančio vizualaus ir tekstinio turinio kūrimo svarbiausius principus.

Skaityti daugiau
2014.01.09

RINKODAROS TENDENCIJOS 2014 m.

Šiandien verslo aplinkos pasikeitimų sparta, nuožmi konkurencija ir nuolat kintantis vartotojų poreikiai keičia ir verslo kūrimo bei vystymo taisykles. Todėl verslas privalo nuolatos eksperimentuoti, ieškoti ir svarbiausia, taikyti naujas ir prasmingas rinkodaros taktikas, kurios leistų efektyviai konkuruoti ir padėtų pasiekti sėkmės.

Skaityti daugiau
2013.11.28

Rinkodara (rinkodaros modeliavimas).

Kiekvienai įmonei - privalu sudaryti išsamų priemonių sąrašą, kurios gali paveikti klientus, pvz.: skambučiai, e-naujienlaiškiai, reklama specializuotuose leidiniuose, bukletų dalinimas ir t.t. Šios priemonės sudaro įmonės rinkodaros derinį. Tam, kad atrinktos priemonės padarytų didžiausią poveikį klientams, jas reikia atlikti vienu metu. Įmonės turi nustatyti skirtingų rinkodaros priemonių efektyvumą ir sukurti tokį rinkodaros derinį, kuris duotų didžiausią pelną.

Skaityti daugiau

Pages

Konferencijos
Verslo augimui

Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Registruotis

X

Registracija

Registracijos forma tituliniame

Registruotiems vartotojams reguliariai siųsime naujienlaiškius su straipsniais rinkodaros tematika bei pakvietimus į organizuojamas konferencijas / seminarus. 
Kviečiame tapti Rinkodaros Akademijos nariu!

Įmonės rekvizitai (pildoma tik tuo atveju, jei esate įmonės atstovas)

Mūsų tikslas - kurti unikalų, iškirtinės vertės turinį, kuris skatintų rinkodaros kultūros augimą. Siekiame, kad rinkodara būtų ne skambus žodis, o svarus įrankis kuriant efektyvias komunikacijas.

Veiklos raktažodžiai
Mūsų
partneriai
Rinkodaros akademija
Pasidalink su draugais!